Firma Marek Chmielewski to obecnie jeden z największych w Polsce eksporterów markowych napojów bezalkoholowych. Siedzibą firmy od początku jej działalności jest Warszawa.
Założycielem i właścicielem firmy jest Pan Marek Chmielewski zajmujący się działalnością handlową od ponad 20 lat. Nasza firma od 2002 roku działa w branży artykułów spożywczych i przemysłowych (FMCG), specjalizując się w sprzedaży hurtowej napojów bezalkoholowych, kawy, czekolady oraz artykułów przemysłowych, takich jak: środki higieniczne czy środki czystości.
Działalność Firmy Marek Chmielewski koncentruje się w następujących obszarach:
•    sprzedaży hurtowej za granice Polski markowych towarów branży FMCG
•  krajowej sprzedaży hurtowej napojów bezalkoholowych w szczególności produktów firmy Coca-Cola HBC Polska.
•    świadczeniu usług transportowych dla firmy Coca-Cola HBC Polska

Od początku działalności priorytetem Naszej firmy jest sprzedaż markowych towarów FMCG do innych krajów, w szczególności krajów Unii Europejskiej. Dzięki temu posiadamy duże doświadczenie w handlu zagranicznym i jesteśmy stale otwarci na potrzeby naszych Klientów. Obecnie eksportujemy przede wszystkim napoje bezalkoholowe wyprodukowane w Polsce, a także markowe art. spożywcze i przemysłowe takich uznanych producentów jak: Cola-Cola, Kraft Foods, Nestle, Procter & Gamble, Colgate, Palmolive, Johnson & Johnson czy Unilever.

Pan Marek Chmielewski w celu jeszcze lepszej obsługi Klientów zagranicznych w roku 2011 zawiązał Spółkę pod nazwą HOPS TRADE COMPANY, której profil działalności jest zbieżny z profilem działalności firmy Marek Chmielewski, ale ukierunkowany głównie na sprzedaż eksportową.

Obecnie Firma Marek Chmielewski zatrudnia 40 pracowników, posiada zaplecze logistyczne w postaci magazynu o łącznej pow. ponad 1400 m kw. oraz niezbędne środki transportowe takie jak: wózki widłowe i samochody ciężarowe. Dostawy do innych krajów realizujemy za pośrednictwem renomowanych firm spedycyjnych: LKW Walter, DHL Logistics czy Codognotto.

Firma Marek Chmielewski to nie tylko nowoczesne przedsiębiorstwo, ale również atrakcyjny pracodawca dbający o tworzenie środowiska ludzi sobie przyjaznych, wspólnie podnoszących wartość firmy oraz budujących jej wizerunek.
Nasza Wizja jest jasna: dalszy rozwój firmy i stałe dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb naszych klientów,  nie zapominając jednak o stabilności i odpowiedzialności.
Cel ten zamierzamy osiągnąć nie tylko poprzez stały wzrost wartości sprzedaży ale przede wszystkim poprzez stałe poszerzenie asortymentu oferowanych naszym klientom markowych produktów.

 

578635_529354583772778_928013483_n
1
10
2
3
4
5
6
7
8
9
NextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnailNextGen ScrollGallery thumbnail